Naprawa torebek Łódź

Nawet najwyższej jakości produkty skórzane z biegiem czasu tracą swój urok i estetyczny wygląd ze względu na pojawiające się przetarcia, rozdarcia oraz inne defekty. Na szczęście za pośrednictwem firmy Kordyjak, możesz sprawić, że Twoja torebka znów będzie zachwycała swoim wyglądem i będzie Ci służyć jeszcze wiele lat. Im wcześniej o nią zadbasz, tym większe prawdopodobieństwo, że nie dojdzie do większych zniszczeń – właśnie dlatego warto regularnie oddawać do odświeżenia, czyszczenia i renowacji torebki skórzane.

Naprawa torebek Łódź – profesjonalna pomoc

Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że nie należy od razu spisywać na straty nawet najtrudniejszych przypadków – ogromna wiedza naszych pracowników umożliwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania, które umożliwi naprawę torebek klientów z:

  • Rudej Pabianickiej,
  • Retkinia,
  • Fabrycznej oraz całej Łodzi, a także okolic.

Wiemy, że kupując luksusową torebkę cenionych na całym świecie projektantów, chcesz jak najdłużej cieszyć się jej wspaniałym wyglądem – niestety, intensywne użytkowanie sprawia, że nawet najlepszej jakości produkt może ulec zniszczeniu. Chętnie pomożemy Ci uporać się z nieestetycznymi drobnymi pęknięciami i ubytkami.

.

Usługi kaletnicze z firmą Kordyjak w Łodzi

renowacja portfela skórzanego

Świadczymy usługi z zakresu renowacji galanterii skórzanej – dzięki temu możesz jeszcze dłużej cieszyć się swoją ulubioną torebką. Do tej pory z powodzeniem zajmowaliśmy się torebkami oraz innymi elementami skórzanymi takich renomowanych firm jak Chanel, Givenchy, Gucci, Dolce & Gabbana oraz wiele innych prestiżowych marek. Te doświadczenia sprawiły, że wiemy, jak pracować z wysokiej jakości materiałami w taki sposób, aby nie straciły swojego niepowtarzalnego charakteru. Jeżeli Twoja torebka straciła na efektywności, ale nie chcesz się z nią jeszcze rozstawać – skontaktuj się z nami i wyślij zdjęcia produktu w celu ustalenia szczegółów. Dogłębnie przeanalizujemy Twój przypadek i dobierzemy odpowiednie techniki renowacji lub naprawy w ramach usług kaletniczych.

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.