fbpx
0048 71 738 22 26
info@kordyjak.pl

Naprawa torebek damskich

torebki skórzane dolce gabbanaOprócz tego że torebka jest niezastąpioną pomocnicą kobiety, jest też pięknym stylowym elementem jej garderoby. Rozmaitość modeli i kolorów pozwala torebce stworzyć niepowtarzalny obraz piękniejszej połowy ludzkości. Ale co można poradzić, kiedy ulubiona torebka już nie wygląda ładnie? W tej sytuacji jesteśmy zawsze do usług!

Pracownia Kordyjak zapewni Państwu wszystkie możliwe usługi w zakresie skutecznej naprawy i renowacji luksusowych modeli damskich torebek. Materiał, z którego są zrobione, oraz rodzaj uszkodzeń nie mają znaczenia. Wysokie kwalifikacje naszych specjalistów i najnowsze wyposażenie pozwala realizować renowację, odświeżanie oraz inne rodzaje napraw na bardzo wysokim poziomie. Stosujemy tylko wypróbowane farby oraz sprawdzone środki naprawcze. Pozwala to osiągnąć sukces w odzyskaniu pierwotnego wyglądu torebki.

Mamy przyjemność świadczyć Państwu usługi w zakresie naprawy damskich torebek:

  • naprawa i wymiana suwaka
  • wymiana podszewki
  • naprawa rączek
  • naprawa zamka
  • oklejanie podstawowego materiału

Specjaliści naszego zakładu wykonują zamówienie ściśle w określonym terminie. Gwarantujemy, że torebka odzyska z powrotem oryginalności i piękny wygląd. Będzie znów jak nowa. Proszę skontaktować się z nami a z pewnością będą Państwo zadowoleni!

Zadaniem torebki skórzanej jest podkreślić elegancję, styl i status jej właścicielki. Torebki nigdy nie wychodzą z mody i nie podlegają jej kapryśnym tendencjom. Mogą jednak ulegać różnym uszkodzeniom podobnie jak inne ulubione rzeczy skórzane. Kiedy rączki ulubionej torebki urywają się, podszewka czy zamek się psuje robi się smutno. Na pewno nie warto się śpieszyć aby z taką rzeczą się żegnać. Tak naprawdę, ona zawsze może być naprawiona.

Skóra to kapryśny i skomplikowany materiał. Podczas naprawy nawet jeden popełniony błąd może być nieprzebaczalny. Właśnie z tego powodu naprawę torebkek skórzanych należy powierzać tylko i wyłącznie fachowcom. Do grona zakładów, które znają się na skórze, zalicza się Pracownia Kordyjak. Nasi specjaliści szybko i bardzo sprawnie realizują Państwa zamówienie. Warto pamiętać, że zepsutą rzecz zawsze można wrócić do życia. Po naprawie taka torebka jeszcze przez długi czas będzie cieszyć swego właściciela.

Najczęściej klienci zwracają się do nas w sprawie wymiany podszewki, naprawy zamka oraz zniszczonych rączek. Naprawa w tej sytuacji nie jest trudna i nie zajmuje dużo czasu. Usuwania uszkodzeń w postaci przetarć, rys, rozdarć, wyblaknięć są bardziej pracochłonne. Potrzebuje doświadczenia i specjalnego sprzętu. Dzięki najnowszym technologiom i wyposażeniu nasi specjaliści mogą zrealizować renowację niezależnie od rodzaju uszkodzenia.

Specjaliści Pracowni Kordyjak wykonują naprawy torebek skórzanych na wysokim poziomie jakościowym. Rodzaj uszkodzenia i styl, w jakim jest torebka wykonana, nie mają znaczenia. Prosimy Państwa o kontakt!

Inne usługi naprawy skóry

w Zakładzie Kordyjak
buty Christian Louboutin

Naprawa butów damskich

Obuwie damskie to różnorodność kolorów i lakierów. Jesteśmy gotowi do pracy z każdym z ich rodzaji.

Dowiedz się więcej

Torebka Givenchy

Renowacja torebek skórzanych

Torebka jest częścią osobowości każdej kobiety! Oferujemy Państwu profesjonalną reperację torebek.

Dowiedz się więcej

ekskluzywne buty artioli

Renowacja obuwia skórzanego

Renowacja obuwia skórzanego – to twórczy proces, który wymaga kompetentnego podejścia!

Dowiedz się więcej

torebka marc acobs

Naprawa luksusowych torebek

Naprawa luksusowych torebek to priorytetowy kierunek działalności zakładu Kordyjak.

Dowiedz się więcej