Naprawa torebek Wrocław

Zadbana i przykuwająca wzrok swoim estetycznym wyglądem torebka to bardzo istotny element w garderobie każdej kobiety. Służy nie tylko do przechowywania niezbędnych drobiazgów, ale również dopełnia stylizację. Właśnie dlatego, tak istotne jest, aby torebka była w dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń, które sprawiają, że nawet najbardziej luksusowy towar przestaje zachwycać. Chcesz, aby Twoja torebka znów wyglądała olśniewająco? Skorzystaj z usług kaletniczych firmy Kordyjak!

Kordyjak – naprawa torebek Wrocław

Świadczymy usługi z zakresu renowacji skóry, malowania i naprawy drobnych pęknięć oraz ubytków – dzięki tak szerokiemu zakresowi usług jesteśmy pewni, że znajdziemy odpowiednią metodę, dzięki której Twoja torebka znów będzie wyglądać zachwycająco, a Ty nie będziesz musiała się z nią przedwcześnie rozstawać. Zajmujemy się profesjonalną naprawą torebek w Lipie Piotrowskiej, Nowym Dworze, Leśnicy oraz całym Wrocławiu, jak i jego okolicach.
Podczas wieloletniej obecności na rynku, mieliśmy okazję przywracać do stanu używalności torebki takich producentów jak:

  • Givenchy,
  • Chanel,
  • Dolce & Gabbana,
  • Prada,
  • Marc Jacobs,
  • Dior,

oraz wiele innych, renomowanych marek, które produkują niepowtarzalne i wysokiej jakości torebki, a także inne elementy galanterii. Naszą pracę wykonujemy rzetelnie, a jej metody dopasowujemy do każdego przypadku indywidualnie. Przed przystąpieniem do prac analizujemy stan torebki, a także przewidujemy spodziewany efekt. Dzięki temu nasi klienci są zawsze zadowoleni z wykonywanych przez nas usług takich jak czyszczenie i renowacja torebek.

.

Renowacja galanterii skórzanej we Wrocławiu

renowacja portfela skórzanego

Firma Kordyjak zajmuje się szeroko pojętą renowacją galanterii skórzanej. Do wykonania powierzonych nam projektów wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt i narzędzia. Na nic by się jednak one zdały, gdyby nie wykwalifikowani pracownicy, którzy potrafią doprowadzić do fantastycznego stanu nawet najbardziej zniszczone elementy skórzane.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami i prześlij zdjęcia torebki, którą mamy się zająć – ustalimy dogodny termin realizacji oraz znajdziemy najlepsze rozwiązania, dzięki którym na pewno będziesz zadowolona.

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.