Naprawa torebek Warszawa

Firma Kordyjak od lat z powodzeniem zajmuje się Twoimi skórzanymi dodatkami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Skórzane torebki lub inne elementy wykonane z tego tworzywa, mogą służyć przez lata, jeżeli są odpowiednio zabezpieczane i na bieżąco poddawane renowacji oraz czyszczeniu. Jeżeli Twoje skórzane dodatki potrzebują.

Naprawa, czyszczenie i renowacja torebek Warszawa

Rzetelnie podchodzimy do zlecanych nam zadań – mamy świadomość, że torebka to bardzo ważny element garderoby. Przedwczesne zniszczenie torebki skórzanej, szczególnie gdy zakupiona była u zaufanego i słynącego z wysokiej jakości producenta, bywa naprawdę druzgocące. Na szczęście nie musisz spisywać jej od razu na straty – zajmujemy się naprawą torebek klientów z:

  • Warszawy Śródmieścia,
  • Wilanowa,
  • Żoliborza,

ale również całego miasta i jego okolic. Nasza szeroka oferta obejmuje także czyszczenie i renowacje torebek szeroko pojętych marek luksusowych. Z powodzeniem udało nam się doprowadzić do doskonałego stanu torebki między innymi Armani, Burberry, Chanel czy Gucci.

.

Czyszczenie i renowacja galanterii skórzanej z firmą Kordyjak

renowacja portfela skórzanego

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który posiada ogromną wiedzę na temat pracy ze skórą użytkową. Dzięki nam Twoje buty, paski i torebki znów będą wyglądały jak nowe – dzięki temu możesz jeszcze dłużej cieszyć się ulubionymi dodatkami. Czyszczenie i renowacja galanterii skórzanej wymagają dobrej znajomości technik pracy z produktem oraz odpowiedniej pieczołowitości – wszystkie te cechy posiadają pracownicy firmy Kordyjak.

Praca z tak wymagającym materiałem, jakim jest skóra, daje nam wiele satysfakcji, a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz projekt spełnił Twoje oczekiwania. Coraz więcej osób stawia na jakość produktów i decyduje się na zakup wysokiej jakości dodatków, które nie będą nadawały się do wyrzucenia po jednym sezonie. Korzystając z usług kaletniczych w Warszawie, możesz dać drugie życie swojej ulubionej torebce.

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.