Naprawa torebek Poznań

Firma Kordyjak to połączenie wiedzy, doświadczenia i umiejętności – dzięki temu nasi pracownicy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zleceniami. Zajmujemy się naprawą, czyszczeniem i renowacją torebek skórzanych. Jeżeli chcesz, aby Twoja torebka znów wyglądała pięknie, a przede wszystkim spełniała swoją funkcję – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Usługi kaletnicze z firmą Kordyjak – profesjonalizm i pasja

Oddając torebkę w nasze ręce, możesz mieć pewność, że ich stan zostanie pieczołowicie przeanalizowany, dzięki czemu możliwe będzie dobranie odpowiednich technik renowacji galanterii skórzanej. Świadczmy usługi z zakresu naprawy drobnych pęknięć i ubytków, renowacji skóry oraz jej malowania. Pracownicy firmy Kordyjak to osoby pełne zaangażowania, profesjonalne oraz posiadające ogromną wiedzę z zakresu naprawy torebek dla klientów z:

  • Malty,
  • Ławic,
  • Centrum,
  • Piątkowa w Poznaniu, oraz jego okolicach.

Mieliśmy niebywałą przyjemność wykonywać usługi kaletnicze produktów znanych, luksusowych marek jak Givenchy, Chanel czy Boss – wiemy, jak obchodzić się z naprawdę wartościowymi własnościami naszych klientów, aby byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się nie tylko torebkami, ale również obuwiem skórzanym i innymi elementami wykonanymi z tego bardzo wytrzymałego i niezastąpionego wręcz tworzywa.

.

Renowacja galanterii skórzanej Poznań

renowacja portfela skórzanego

Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy w przywróceniu do stanu używalności swojej skórzanej torebki, to firma Kordyjak jest odpowiednim miejscem! Czyszczenie i renowacja torebek to nasza codzienność – wykonaliśmy wiele projektów, które pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia i umiejętnego wykorzystywania wiedzy oraz narzędzi, które pomagają w codziennej pracy.

Skontaktuj się z nami, przesyłając zdjęcie torebki, którą chcesz, abyśmy się zajęli – dzięki temu szybko znajdziemy rozwiązanie, a także będziemy mogli przedstawić Ci naszą ofertę. Dzięki pięknej i funkcjonalnej torebce, która nie nosi nadmiernych śladów użytkowania, możesz nie tylko przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy, ale również dopełnić stylizację.

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.