Naprawa torebek Kraków

Firma Kordyjak oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu naprawy, czyszczenia i renowacji torebek dla klientów w Krakowie oraz okolicy. Szukasz specjalistów, którzy zajmą się uszkodzoną lub zniszczoną luksusową skórzaną torebką? Z przyjemnością podejmiemy się każdego zadania. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś znów mogła cieszyć się nienagannym wyglądem swoich skórzanych dodatków.

Naprawa torebek z firmą Kordyjak Kraków

Prawidłowa renowacja galanterii skórzanej wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia – pozwala to na dostosowanie zakresu prac w taki sposób, aby torebka wyglądała, jak w chwili zakupu. W ramach usług kaletniczych zajmujemy się:

  • renowacją skóry,
  • naprawą drobnych pęknięć i ubytków,
  • malowaniem,

Dzięki temu nawet najbardziej wymagające zlecenia jesteśmy w stanie wykonać z satysfakcjonującym efektem dla klienta. Czyszczenie i renowacja torebek, którą oferujemy, pozwoli na odświeżenie wyglądu Twoich dodatków, a tym samym sprawi, że poczujesz się pewniej w każdej sytuacji. Co więcej, dzięki szybkiej reakcji, dzięki naszym usługom, nie dopuścisz do przedwczesnego zestarzenia się materiału.

.

Kordyjak – profesjonalna renowacja galanterii skórzanej w Krakowie

renowacja portfela skórzanego

Od lat z powodzeniem zajmujemy się naprawą torebek dla klientów z Kazimierza, Łagiewnik oraz Starego Miasta w Krakowie – nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm i rzetelność. Przed rozpoczęciem prac szczegółowo rozpatrujemy możliwości oraz opracowujemy sposób działania, który pozwoli nam na przywrócenie Twojej torebki do idealnego stanu. Wiemy, jak ważny jest estetyczny wygląd dodatków – nawet najdroższa torebka nie zrobi na nikim wrażenia, gdy jej kondycja będzie pozostawiać wiele do życzenia. Podczas naszej wieloletniej obecności na rynku zajmowaliśmy się renowacją oraz czyszczeniem większości luksusowych marek. W naszej pracowni znalazły się produkty takich projektantów jak Gucci, Chanel, Boss, Hermes czy Givenchy. Właśnie dlatego mamy pewność, że jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.