Naprawa torebek Katowice

Nic tak nie dopełnia stylizacji, jak piękna, wykonana z wysokiej jakości materiałów torebka. Niestety nawet najbardziej luksusowy produkt może ulec uszkodzeniu lub zniszczyć się z upływem czasu. W takiej sytuacji nie należy się poddawać, a szukać odpowiednich rozwiązań! Firma Kordyjak zajmuje się naprawą torebek dla klientów w Bogucicach, Nikiszowcu, Koszutce i wielu innych dzielnicach Katowic.

Renowacja galanterii skórzanej Katowice

Dobranie odpowiednich metod i wykorzystanie profesjonalnego sprzętu w czyszczeniu i renowacji torebek to podstawa dobrze wykonanego zlecenia. Równie ważne jest doświadczenie oraz wiedza pracowników – dlatego przywiązujemy ogromną wagę do ich regularnego kształcenia oraz podnoszenia kwalifikacji i umiejętności. Oddając w nasze ręce luksusowe torebki znanych projektantów jak Gucci, Chanel lub Dior, możesz mieć pewność, że do ich renowacji zostaną wykorzystane sprawdzone środki oraz odpowiedni sprzęt, aby sprawić, by znów zachwycały swoim wyglądem.

Zajmujemy się usługami z zakresu renowacji galanterii skórzanej – poprawimy wygląd nie tylko Twojej torebki, ale również butów damskich oraz innych skórzanych elementów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy precyzyjnie dobrać techniki usuwania wad i niedoskonałości. Wykonujemy usługi kaletnicze, które obejmują:

  • renowację skóry,
  • naprawę drobnych pęknięć i ubytków,
  • malowanie.

Wszystkie zlecenia wykonujemy z tym samym, niegasnącym zaangażowaniem i rzetelnością, ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu.

.

Kordyjak – profesjonalna naprawa torebek

renowacja portfela skórzanego

Od wielu lat zajmujemy się naprawą torebek – w tym czasie wypracowaliśmy odpowiednie metody postępowania, co pozwala nam na szybkie, ale równocześnie dokładne realizowanie projektów. Wiemy, że torebka to bardzo ważny atrybut każdej kobiety. Dzięki niej możesz mieć zawsze przy sobie wszystkie niezbędne akcesoria oraz dopełnić stylizację. Torebka stała się nieodłącznym elementem każdego wyjścia – tak prywatnego, jak i służbowego. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby była w dobrej kondycji.

Jeżeli Twoja torebka potrzebuje odświeżenia lub naprawy – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia!

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.