Naprawa torebek Gdańsk

Firma Kordyjak od wielu lat zajmuje się czyszczeniem i renowacją torebek luksusowych marek takich jak Givenchy, Boss, Dior czy Chanel. Z powodzeniem udaje nam się przywrócić do satysfakcjonującego stanu nawet bardzo zniszczone skórzane elementy, które z biegiem czasu tracą swój urok i estetyczny wygląd. Z naszą firmą możesz sprawić, że Twoja torebka znów będzie zachwycała swoim wyglądem i będzie Ci służyć jeszcze wiele lat. Im wcześniej o nią zadbasz, tym większe prawdopodobieństwo, że nie dojdzie do większych zniszczeń – właśnie dlatego warto regularnie oddawać do odświeżenia i renowacji galanterię skórzaną.

Kordyjak – naprawa torebek Gdańsk

Rzetelnie podchodzimy do zlecanych nam zadań – mamy świadomość, że torebka to bardzo ważny element garderoby. Jej przedwczesne zniszczenie bywa naprawdę dużym problemem, szczególnie gdy jej zakup był bardzo kosztowny. Właśnie dlatego zajmujemy się naprawą torebek w Gdańsku Wrzeszcz, Przymorze oraz Zaspa, ale również na terenie całego miasta i jego okolic. Nasza szeroka oferta obejmuje również czyszczenie i renowacje torebek luksusowych marek, które znane są na całym świecie. Z powodzeniem udało nam się doprowadzić do doskonałego stanu torebki między innymi marek Armani, Burberry, Chanel czy Gucci.

Mamy więc doświadczenie oraz narzędzia, które sprawiają, że możliwa jest pomoc nawet w najbardziej wymagających projektach. Zajmujemy się nie tylko renowacją skóry i naprawą drobnych pęknięć i ubytków, ale również renowacją rączek.

Czyszczenie i renowacja torebek w Gdańsku z firmą Kordyjak

renowacja portfela skórzanego

Świadczmy usługi z zakresu usług kaletniczych – dzięki temu możesz jeszcze dłużej cieszyć się swoją ulubioną torebką. Jeżeli chcesz, abyśmy zajęli się naprawą za Ciebie, skontaktuj się z nami i wyślij zdjęcia produktu w celu ustalenia szczegółów i ustalenia terminu realizacji. Dogłębnie przeanalizujemy Twój przypadek i dobierzemy odpowiednie techniki renowacji lub naprawy torebek w ramach usług kaletniczych.

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.