Naprawa torebek Częstochowa

Firma Kordyjak oferuje kompleksowe usługi z zakresu naprawy torebek dla klientów z Częstochowy Raków, Stradom i Dzbów, a także innych dzielnic miasta. Od lat z powodzeniem zajmujemy się Twoimi skórzanymi dodatkami, aby wyglądały świeżo i estetycznie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Skórzane torebki lub inne elementy wykonane z tego tworzywa, mogą służyć przez lata, jeżeli są odpowiednio zabezpieczane i na bieżąco poddawane renowacji oraz czyszczeniu.

Usługi kaletnicze Częstochowa z firmą Kordyjak

Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że nie należy od razu spisywać na straty nawet najtrudniejszych przypadków – ogromna wiedza naszych pracowników umożliwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania, które umożliwi naprawę torebek. Możesz liczyć na naszą pomoc nawet w przypadku najbardziej luksusowych towarów cenionych na całym świecie projektantów: Dior, Prada, Chanel, Givenchy, Boss, oraz wielu innych.

Rozumiemy, że chcesz jak najdłużej cieszyć się wspaniałym wyglądem Twojej torebki – niestety intensywne użytkowanie sprawia, że nawet najlepszej jakości produkt może ulec zniszczeniu. Chętnie pomożemy Ci uporać się z nieestetycznymi ubytkami i pęknięciami, a także przebarwieniami. W wykonaniu zlecenia pomogą nam profesjonalne narzędzia oraz wiedza i umiejętności naszych specjalistów.

Kordyjak – renowacja galanterii skórzanej

renowacja portfela skórzanego

Podczas wieloletniej praktyki wykonywaliśmy projekty mające na celu odświeżenie lub naprawę torebek najznamienitszych projektantów i marek, które są znane i cenione na całym świecie. Praca z tak ekskluzywnymi produktami sprawiła, że jeszcze bardziej poszerzyliśmy swoje horyzonty i lepiej opracowaliśmy metody naprawiania luksusowych torebek. Mieliśmy przyjemność zająć się produktami skórzanymi: Valentino, Yves Saint Laurent, Prada, Fabi, Dior, Givenchy, oraz wiele innych prestiżowych marek.

Jeżeli chcesz odświeżyć lub naprawić swoją torebkę – wyślij zdjęcie, a my postaramy się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.