Naprawa torebek Białystok

Torebka – element garderoby, który jest nie tylko dekoracją, ale również niezwykle przydatnym akcesorium. Dzięki niemu możesz mieć zawsze przy sobie wszystkie niezbędne gadżety. Każda kobieta ma swoją ulubioną torebkę, którą zabiera wszędzie – niestety, to właśnie przez częste użytkowanie może ona ulec uszkodzeniu lub wymagać czyszczenia. Na szczęście w bardzo szybki sposób możesz poprawić wygląd tego elementu garderoby – oddając ją w ręce profesjonalistów, którzy sprawią, że na nową się w niej zakochasz!

Naprawa torebek Białystok

Firma Kordyjak oferuje profesjonalne usługi z zakresu naprawy torebek dla klientów w Bacieczkach, Bojarach, Sienkiewicza oraz całym Białymstoku, a także jego okolicach. Świadczymy usługi z zakresu renowacji skóry, malowania i naprawy drobnych pęknięć oraz ubytków – dzięki tak szerokiemu zakresowi usług jesteśmy pewni, że znajdziemy odpowiednią metodę, dzięki której Twoja torebka znów będzie wyglądać zachwycająco, a Ty nie będziesz musiała się z nią rozstawać. Podczas wieloletniej obecności na rynku, mieliśmy okazję uratować wiele torebek zaprojektowanych przez znanych na całym świecie projektantów, takich jak:

  • Chanel,
  • Givenchy,
  • Dolce & Gabbana,
  • Prada,
  • Marc Jacobs,
  • Dior,

oraz wiele innych luksusowych marek. Naszą pracę wykonujemy rzetelnie, a jej metody dopasowujemy do potrzeb klienta oraz możliwości, jakie daje produkt. Przed przystąpieniem do prac analizujemy stan torebki, a także przewidujemy spodziewany efekt. Dzięki temu nasi klienci są zawsze zadowoleni z wykonywanych przez nas usług takich jak czyszczenie i renowacja torebek.

.

Kordyjak – profesjonalne usługi kaletnicze

renowacja portfela skórzanego

Od lat zajmujemy się renowacją galanterii skórzanej – nasi pracownicy są bardzo dobrze wyszkoleni i zaopatrzeni w odpowiednie narzędzia, dzięki którym mogą wykonywać nawet najbardziej wymagające projekty. Usługi kaletnicze, które oferujemy, pozwalają na skuteczną naprawę oraz odświeżenie elementów skórzanych w Twojej garderobie.

Jeżeli chcesz odświeżyć lub naprawić swoją torebkę – wyślij zdjęcie, a my postaramy się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.

Realizacje

Poniżej znajduje się kilka z przeprowadzonych przez nas renowacji.

Jak skorzystać z naszych usług?

Sprawdź, jak proste jest przeprowadzenie renowacji w Zakładzie Kordyjak.

Krok 1

Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam zdjęcia rzeczy, która ma być poddana renowacji.

Krok 2

Poczekaj na wycenę naprawy.

Krok 3

Prześlij rzecz na adres: Zakład Kordyjak
ul. Rzemieślnicza 9
55-095 Długołęka

Krok 4

Po ukończeniu naprawy otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną.

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenie zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Colourlock Katarzyna Kozdrowska-Kordyjak z siedziba ul. Rzemieślnicza 9, 55-095 Długołęka.